Üretimde Sürdürülebilirlik

Nur Mensucat olarak üretimimizdeki her aşamalarımızda doğaya karşı sorumluk ve üretimde verimlilik ilkesi ile ilerliyoruz. Üretim sırasında az kaynak ve hammadde tüketimine yöneliyoruz ve çalışanlarımıza da bu alanda gerekli eğitimleri veriyoruz.

Su, enerji ve kimyasal kullanımını azaltıp kullandığımız elektriğin tamamını yeşil enerjiden sağlayarak sürdürülebilir bir sistem uyguluyoruz. Atık ve karbon salınımını en aza indirerek müşterilerimize sürdürülebilir ve organik ürünler sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Daha az enerji, su, kimyasal ve hammadde kullanımına odaklandığımız tesislerimizde doğa dostu ve doğaya karşı sorumlu bir üretim gerçekleştiriyoruz. Böylece hava, toprak ve su kirliliğini en aza indirmiş oluyoruz.

Her yünüyle sürdürülebilir bir üretim, tecrübe ve yüksek teknoloji ile çalışmanın iç huzuru yaşıyoruz. Yatırımlarımızı da bu perspektife göre yapıyoruz. Bu anlamda güncel yüksek teknolojileri takip ediyor ve üretim sürecine dahil ediyoruz.

Araştırma Geliştirme çalışmalarımızı doğaya daha az etki eden ürünler kullanma yönünde sürdürüyoruz. Tüm ürünlerimiz, üretim sürecimiz ve tedarik zincirimiz sürdürülebilir odaklı olarak işlemektedir.

Seçtiğimiz malzemeler ileri teknoloji ürünü olup aynı zamanda da doğaya dost ve müşteri memnuniyeti gözetilerek tedarik edilmektedir. Müşteri memnuniyeti ile doğaya saygıyı birleştiren bir bakış açısına sahibiz.